“Ekologinių kalėdinių maišelių puošyba”

Lapkričio  3 – 14 d. d. Senamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko kūrybinės dirbtuvės “Ekologinių kalėdinių maišelių puošyba”. Kūrybinių dirbtuvių iniciatoriai VŠĮ “Edukacijos Ambasadoriai”, partneriai UAB “Piropas”, UAB “Edzaras” ir Senamiesčio pagrindinės mokyklos technologijų, dailės mokytojai ir mokiniai. Kūrybinėms dirbtuvėms vadovavo Senamiesčio pagrindinės mokyklos technologijų mokytojai Aušra Gricienė, Dainius Baravykas ir dailės mokytoja Kristina Jankauskė.

  

Lapkričio 14 d.  Senamiesčio Piropo kepyklėlėje įvyko kalėdinių maišelių puošyba – konkursas ir atidaryta “Ekologiškų kalėdinių maišelių paroda”.

 

Buvo išrinkti trys konkurso nugalėtojai: Erika Erlickaitė ( Senamiesčio pagrindinės mokyklos 7a klasės mokinė), Monika Navickaitė ( Senamiesčio pagrindinės mokyklos 6b klasės mokinė), Andra Budrienė, kuri buvo apdovanotiEdzaro ir Piropo prizais. Taip pat buvo apdovanota Piropo prizu ir jauniausia konkurso dalyvė Elžbieta Lideikaitė.

Bet konkursinių darbų buvo tiek daug ir tokių meniškų, kad komisijai kilo mintis eksponuoti juos Piropo kepyklėlėje ir paskelbti bendruomeniškumo akciją. Tikslas, kad kuo daugiau žmonių pamatytų meniškus darbus, o norintys įsigytų, nustatydami savo kainą. Iš surinktų pinigų bus perkamos priemonės technologijų ir dailės pamokoms bei saldumynai šventėms.

Mūsų mokyklos video kanalas