KARATĖ BŪRELIS ŠVENTĖ 10 METŲ

Gruodžio 27 dieną Senamiesčio pagrindinės mokyklos karatė būrelis kartu su  Sporto asociacija „Žemaitis“  pravedė paskutines šių metų varžybas „ Kalėdinį karatė turnyrą 2013“, kuriame savo  jėgas išbandė karatė būrelio karatekos.  Jaunieji kovotojai rungėsi sumo ir kovų rungtyse. Rungčių nugalėtojais tapo ir medaliais pasipuošė karatė būrelio nariai Guoda Galvydytė, Eglė Damulytė, Algimantas Uščinas.  

     Šiemet karatė būrelis švenčia garbingą 10 metų jubiliejų. Ta proga buvo pagerbti gabiausi, pažangiausi karatekos : Eglė Damulytė  ir Kornelijus Mažonas,  kuris savo karatė kelią pradėjo prieš 10 metų Senamiesčio pagrindinėje mokykloje.

      Jubiliejaus proga karatė būrelio vadovas mokyklai padovanojo japonišką  kataną  (Samurajų kardą) su ant ašmenų išgraviruotais R. Tagorės žodžiais: “Būti stipriam ir galingam -reiškia ne turėti už kitą daugiau jėgų, o mokėti pakelti silpnesnį iki savo aukštumos”

     Turnyro metu svečiams ir dalyviams šoko Senamiesčio pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas ,,Trepsius‘‘ (vadovė V. Sedalienė).

Daugiau akimirkų rasite čia.

Mūsų mokyklos video kanalas