Sveiko maisto linija- naujas iššūkis mokyklos bendruomenei

Senamiesčio pagrindinės mokyklos bendruomenė ,minėdama  Europos sveikos mitybos dieną, pristatė inovatyvų sveikos mitybos projektą ,,Švediškas daržovių stalas‘‘

Į renginį susirinko gražus būrys bendraminčių, kuriems rūpi mokinių sveikata, sveikas maistas ir socialiniai klausimai.

Mero pavaduotoja S.Bernotienė padrąsino mokyklą kurti naują mitybos kultūrą, pasidžiaugė komandos kūrybiniais ieškojimais ir ateities vizijomis. Savo pamąstymais apie šiandienos mitybos iššūkius pasidalijo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas V.Sungaila ir tarnybos vyriausioji specialistė L.Bertašienė, savivaldybės Aplinkos ir sveikatos apsaugos skyriaus vyr. specialistė D.Jurkūnienė.

Mažeikių Visuomenės sveikatos biuro direktorius A.Jankūnas pasiūlė mokyklai pasidalinti gerąja patirtimi su kitomis ugdymo įstaigomis.

Rajono tarybos narė I.Macijauskienė išreiškė mintį, kad tokie projektai galėtų rastis ir darželiuose, kad atėję mokiniai į mokyklas jau turėtų sveiko gyvenimo įgūdžių.

Mokyklos tarybos pirmininkas D.Punia patikinio, kad mokykla visada sulauks mokinių tėvelių palaikymo.

Pradžia padaryta, prieš akis daug naujų ir prasmingų veiklų- susitikimą užbaigė V.Grencevičienė, Senamiesčio pagrindinės mokyklos Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, projekto autorė.

Mūsų mokyklos video kanalas