ŠIŲ METŲ TOLERANCIJOS DIENOS SIMBOLIS – TOLERANCIJOS MIESTAS!

Lapkričio 16-oji minima daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas!

Savo gimtajame mieste kasdien stebime tolerancijos pavyzdžius, todėl mums Tolerancijos miestas pirmiausia tas, kuriame gyvename. Mūsų Mažeikiai – ,,miestas Ventos vingyje“ -  gyvas todėl, kad jame mokosi, kuria ir dirba žmonės, skirtingi kaip gėlės pievoje.

Mažeikiai – realus miestas, jame gyveno mūsų seneliai ir proseneliai, o šiandien gyvename mes. Praeities ir dabarties vaizdai sukurtame koliaže mums primena, kad savo miestą kuriame kasdien, nuo kiekvieno priklauso, kokį jį matys gyvensiantys po mūsų, todėl dažnai diskutuojame, ar mūsų miestas tolerantiškas kitam, kitokiam?

Peržiūros: 872
Mūsų mokyklos video kanalas