Kalėdinė pasaka „Sniego karalienė“ir delfinai Klaipėdos jūrų muziejuje!

Ketvirtų klasių mokiniai su savo mokytojomis Jurgita ir Vilija kultūrinę - pažintinę dieną smagiai leido Klaipėdoje: stebėjo kalėdinį delfinų pasirodymą, aplankė Anikės aikštę, pasidžiaugė Klaipėdos miesto eglute.

Kupini įspūdžių, linksmai nusiteikę grįžo laukti didžiųjų metų švenčių.


 

„Mažeikiškio Kiškio teatras“

Lapkričio 28 dieną pirmokai dalyvavo Mažeikių viešosios bibliotekos renginyje „Mažeikiškio Kiškio teatras“. Šis teatras ne tik nudžiugino vaikus, bet ir sudomino lėlių teatru, lavino vaizduotę ir kūrybiškumą, kalbėjimo ir komandinio darbo įgūdžius.


 

IŠVYKA Į POLICIJOS KOMISARIATĄ

Saugus elgesys pėsčiųjų perėjose, išlipus iš autobuso, važiuojant dviračiu... Atšvaitai tamsiu paros metu... Apie tai saugaus eismo būrelio mokiniams pasakojo Mažeikių policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė A. Jurdonaitė – Ostrauskienė. Dėkojame už įdomų užsiėmimą. Saugaus eismo būrelio vadovė M. Rozgienė.


 

,,Šyturiai. Literatūros sujungti prie Baltijos stalo"

Lapkričio 27 d. prie ilgo stalo (aplink simbolinę Baltijos jūrą, stilizuotą Baltijos pakraščių žemėlapį) susėdę antrų ir trečių klasių mokiniai tapo savotiškais keliautojais po Baltijos regiono valstybes. Daug naujo sužinojo apie Baltijos jūrą supančių valstybių geografinę padėtį, jų sostines, valstybinę simboliką. Susipažino su tų šalių literatūros, muzikos, dailės kūriniais.


 

Atradimų džiaugsmai!

Mažeikių muziejuje 3b klasės mokiniai lapkričio 14 d. dalyvavo edukacinėje programoje ,,Senoji mokykla": improvizuotos pamokos metu pasitikrino savo skaitymo ir rašymo su plunksna įgūdžius, netradiciniais prietaisais tyrinėjo muziejaus eksponatus.


 

Mūsų mokyklos video kanalas