Ketvirtokų išleistuvės

Mažoji 4a klasės mokinių ir jų tėvelių bendruomenė ypatingai paminėjo mokslo metų pabaigą: organizavo kartingų varžybas, judrius žaidimus gamtoje, iškilmingai buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Ši šventė liks atminty ilgai...


 

TREČIOKAI MOKOSI SAUGIAI NAUDOTIS INTERNETU

3a klasės mokiniams pasaulio pažinimo pamoka vyko Mažeikių viešojoje bibliotekoje. Žaisdami edukacinius žaidimus, trečiokai išsiaiškino, kaip saugiai ieškoti informacijos internete, žaisti žaidimus, kokius privačius duomenis pavojinga viešinti internete, į ką kreiptis pagalbos, jei iškyla kokių nors problemų.


 

MOKYKLINĖ 1 - 4 KLASIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADA

Vasario 12 dieną įvyko mokyklinė 1- 4 klasių mokinių matematikos olimpiada. Ir matavome, ir skaičiavome, ir įtemptai galvojome.... Didžiausias išbandymas teko pirmokėliams. Liko tiek nedaug - palaukti, kol išsiaiškinsime lyderius.


 

„Mažeikiškio Kiškio teatras“

Lapkričio 28 dieną pirmokai dalyvavo Mažeikių viešosios bibliotekos renginyje „Mažeikiškio Kiškio teatras“. Šis teatras ne tik nudžiugino vaikus, bet ir sudomino lėlių teatru, lavino vaizduotę ir kūrybiškumą, kalbėjimo ir komandinio darbo įgūdžius.


 

Kalėdinė pasaka „Sniego karalienė“ir delfinai Klaipėdos jūrų muziejuje!

Ketvirtų klasių mokiniai su savo mokytojomis Jurgita ir Vilija kultūrinę - pažintinę dieną smagiai leido Klaipėdoje: stebėjo kalėdinį delfinų pasirodymą, aplankė Anikės aikštę, pasidžiaugė Klaipėdos miesto eglute.

Kupini įspūdžių, linksmai nusiteikę grįžo laukti didžiųjų metų švenčių.


 

Mūsų mokyklos video kanalas