"Svečiuose pas bitininką"

Antrokai dalyvavo edukacinėje programoje "Svečiuose pas bitininką". Jos metu susipažino su bičių šeimos gyvenimu, elgsena, išmoko pasigaminti vaško žvakes, dalyvavo medaus sukime ir bičių produktų degustacijoje.


 

Būsimųjų pirmokų sutikimas mokykloje

Į mokyklą susirinko nemažas būrys būsimųjų pirmokėlių ir jų tėvelių. Aktų salėje visus pasveikino mokyklos direktorius ir pavaduotoja, šokiu ir dainomis - ketvirtokai. Klasėse vaikai susipažino su būsimaisiais draugais ir mokytojomis. Linkime būsimiesiems pirmokams vasarą daug sportuoti, būti sveikiems, paaugti ir drąsiai žengti į mokyklą rugsėjo mėnesį. 


 

Šok į tėvų klumpes

Pradinių klasių mokiniai "matavosi tėvų klumpes": lankėsi policijoje, gaisrinėje, straipsnius rašė "Būdas žemaičių" redakcijoje, "Mažeikių vandenyse" susipažino su valymo įrenginiais, kaip ir senovės lietuviai, gamino papuošalus iš tošies edukacinės pamokėlės metu Mažeikių muziejuje, susipažino su bibliotekininko darbu Mažeikių bibliotekoje.


 

Pamoka valstybinėje mokesčių inspekcijoje

Ketvirtokams matematikos pamoka vyko Mažeikių valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Mokiniai sužinojo, kokie mokesčiai yra Lietuvoje, kodėl juos reikia mokėti. Labiausiai sudomino keisti mokesčiai seniau: už orą, už dulkes, barzdos, šešėlio, langų mokesčiai.


 

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Gegužės 16 d. į K.Jagmino pradinę  mokyklą susirinko geriausieji meninio skaitymo žinovai pradinukai su savo mokytojomis iš visų Mažeikių miesto ir rajono mokyklų.

Ten vyko rajoninis meninio skaitymo konkursas „Skambiausi žodžiai lig širdies nuaidi“. Konkurse dalyvavo 1a klasės mokinys Paulius Dapšys ir 2a klasės mokinė Ieva Jankauskaitė.

Ieva tapo konkurso laureate. Nuoširdžiai sveikiname!


 

Mūsų mokyklos video kanalas