,,Košės diena"

Smagus pirmokų renginys "Košės diena".


 

Pirmosios pilietiškumo pamokos

Spalio 3 d.  pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje "Konstitucijos egzaminas 2017". Pradinukai vykdė  kūrybinę užduotį "Konstitucija, Tavo gimtadienį švenčiu".


 

Konferencija Dautarų dvaro sodyboje

4a klasės mokiniai kartu su Mažeikių rajono gyventojais dalyvavo konferencijoje,, Kultūrinis kraštovaizdis: nuo piliakalnių iki miesto bokštų”. Vytautė Šimkutė ir Ignas Liutkus pristatė pranešimą apie Mažeikių rajono piliakalnius. Pranešimą apie Mažeikių krašto archeologinį paveldą skaitė lektorius iš Klaipėdos  Klaidas Perminas.  Dautarų dvaro svirne buvo atidaryta fotografijos paroda. Po konferencijos pasidžiaugėme Dautarų dvaro sodyba. 


 

Rudens olimpiada!

Išlydėję ketvirtokus į varžybas miesto stadione, pradinukai ėmėsi aktyvios sportinės veiklos mokykloje: žaidė kvadratą, rungtyniavo estafetėse, lenktyniavo paspirtukais, žiūrėjo filmus apie sveiką gyvenseną, net domėjosi bibliotekoje enciklopedijomis, žodynais apie žmogaus kūną, sveikatą.

Daug sporto, geros nuotaikos ir emocijų...


 

Olimpinė diena!

Judriosios savaitės finalą baigėme Olimpinėje dienoje, kuri vyko Mažeikių centriniame stadione.Pradinių klasių mokiniai tik po pratęsimo nusileido kvadrato varžybose Pavasario pagrindinei mokyklai ir laimėjo antrą vietą.
Sveikiname su pergale.

 
 
Mūsų mokyklos video kanalas