Mūsų aštuntokai - Mažeikių VSB projekte „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų diegimas Mažeikių rajone“

                             Gegužės 17 dieną mūsų progimnazija dalyvavo  Mažeikių VSB projekte „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų diegimas Mažeikių rajone“.

 8a klasės mokiniai klausė Mariaus Ševeliovo paskaitos apie valgymo sutrikimus, dalyvavo diskusijose apie pasirinkimų galimybes, renkantis sveikatai palankius maisto produktus. Įdomūs Mariaus pasakojimai iš asmeninės patirties ir provokuojantys klausimai skatino mokinius domėtis šiuolaikiniu požiūriu į mitybą.

Aštuntokai pritarė minčiai, jog svarbiausia  - išmokti būti atsakingam už savo sveikatą, įgyti būtinų  įgūdžių, kurių tikrai prireiks ateityje.


 

,,Sveikas maistas-sveikas aš"

Integruotos technologijos pamokos.

Socialinė iniciatyva ,,Sveikas maistas-sveikas aš"


 

,,Sveikos gyvensenos skatinimas Mažeikių rajone"

Mažeikių rajono savivaldybės biuras vykdo ES projektą ,,Sveikos gyvensenos skatinimas Mažeikių rajone"
Spalio 8-9 d. pravesti teoriniai ir praktiniai mokymai žalingų įpročių tema  8-10 kl. mokiniams.

 

"Sveikos šypsenos pažadas"

Visiems mokyklos pirmokams įteikti plakatų ir lipdukų komplektai, skatinantys rūpintis burnos sveikata ir tinkamai valytis dantis – du kartus per dieną ne mažiau kaip po 2 minutes. Tokią dovaną pirmokams sumanė Lietuvos Respublikos odontologų rūmai bendradarbiaudami su Mažeikių raj. savivaldybės sveikatos biuru.


 

Europos judumo savaitės 2019

Mažeikių senamiesčio mokykla jungiasi prie Europos judumo savaitės 2019 veiklų ir visą savaitę skiria atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai.

6-8 kl. mokiniai išbandė - šiaurietišką ėjimą – vaikščiojimą su lazdomis.


 

Mūsų mokyklos video kanalas