CLICK susitikimas

Erasmus - projektas apjungiantis įvairaus amžiaus grupes, įvairių šalių bei kultūrų vaikus ir mokytojus.

Vieną gražią pavasario popietę Erasmus+ projekto CLICK 100 dalyvių iš Lietuvos, Turkijos, Graikijos, Ispanijos ir Rumunijos susitiko virtuliai. Susitikime dalyvavo projekto koordinatorė Laura Rakauskaitė ir matematikos mokytoja Aušra Dabulskienė kartu su šaunia 13 mokinių (5-8 klasių) komanda. Mokyklos mokinių prezidentė Vakarė Degimaitė dalinasi naujais potyriais ir įspūdžiais po susitikimo:

„Mūsų mokyklos, Erasmus komandos dalyviai, bendromis jėgomis paruošė pristatymą apie ,,Jonines”. Visi smagiai, vienas kitam padėdami, sugebėjome šventę pristatyti kitų šalių atstovams. Parengėme įdomių ir suktų klausimų naujiems draugams.

Emocijos liejosi per kraštus. Ir noras susipažinti ir nežinomybė, ir džiaugsmas. Taip pat ir liūdesys, kad šis susitikimas galėjo įvykti tik nuotoliniu būdu. Bet šis projektas dar kartą įrodė, kad ir kokia padėtis bebūtų, draugystė ir noras būti kartu, visada nugalės!“

Peržiūros: 816
Mūsų mokyklos video kanalas