Labai džiugi žinia: Senamiesčio pagrindinė mokykla- finansuojamų projektų sąraše

Mūsų mokykla kartu su partneriais iš Turkijos, Suomijos, Portugalijos, Rumunijos  gavo patvirtinimą apie  projekto  „Let‘s develop enterpreneurship together“  finansavimą. Yra tikimybė, kad prisijungs dar trys partnerystės šalys, kai tik sulauks žinių iš savo nacionalinių agentūrų.

Projektas orientuotas į verslumo ugdymą. Šiuolaikinė jaunoji karta stokoja praktinių verslumo įgūdžių,  susiduria su begale iššūkių įvairiose gyvenimiškose situacijose. Projektas, kuris truks 2  metus, numato daug įvairių veiklų savo ir partnerių mokyklose užsienyje.  Planuojami trys daugiašalių mokytojų susitikimai, bei trys trumpalaikiai mokinių mainai .

Tikimės daug įdomios, naujos, kūrybiškos veiklos, kuri įtrauks visą mokyklos bendruomenę.

Projekto koordinatorė- anglų kalbos mokytoja metodininkė Laura Rakauskaitė

Peržiūros: 3617
Mūsų mokyklos video kanalas