ATSILIEPIMAI APIE PROJEKTINĘ SAVAITĘ SU SVEČIAIS!

Mūsų mokyklos mokiniai:

„Labai labai labai ačiū, mokytoja! Ačiū, kad suorganizavot TOKĮ projektą! Tik Jūsų dėka patyriau tokias puikias emocijas, pažinau tiek nuostabių žmonių! Tai buvo viena geriausių savaičių mano gyvenime!!!“

„Savaitė... Ne, tiksliau, penkios dienos, penkios naktys, praleistos ne mokyklos suole, bet su draugais, ne su klasės draugais, bet su kitų šalių draugais. Tai yra džiaugsmas, kurio neapsakysi, įdomi patirtis, kuri pravers gyvenime. Ačiū visiems mokytojams, mokiniams!!! Ši mokykla pati geriausia pasaulyje!“

„Ši savaitė buvo pati geriausia! Dėkoju visoms mokytojoms už šią nuostabią galimybę pažinti tokius nuostabius žmones ir jų kultūrą.  Ačiū ačiū ačiū!!!" 

Mūsų mokyklos mokytojai:

„Dėkoju už galimybę "prisiliesti" prie tarptautinio projekto, už patirtį ir nuostabų laiką, praleistą kartu su projekto mokytojais ir mokiniais. Labai noriu pasidžiaugti mūsų mokyklos mokiniais, kurie buvo patys šauniausi viso projekto metu. Šaunuoliai!!!

Mūsų mokyklos tėveliai:

„Ačiū, kad Jūsų dėka pražydo neregėtom spalvom mūsų vaikai. Didžiuojuosi pasirinkus Jūsų mokyklą.“

„Ačiū labai už tokį nuostabų projektą. Tai buvo labai vertinga mūsų dukrai ir mums tėvams taip pat. Ačiū už puikiai organizuotą projektinę veiklą ir galimybę joje dalyvauti“.

Kitų šalių mokytojai:

„These were very important days in our students'lives. A very good experience for them and for us. Congratulations  to the whole team.“ (liet.vertimas: „Tai buvo laibai svarbios dienos mūsų mokinių gyvenime. Labai gera patirtis jiems ir mums taip pat. Sveikinimai visai komandai“)

„We are sorry to leave Lithuania. We have got great time in Lithuania.Thank you for wonderful preparation“ (liet.vertimas: „Mums gaila palikti Lietuvą. Praleidome nuostabų laiką Lietuvoje. Ačiū už puikų pasiruošimą.“)

Kitų šalių mokiniai:

„Lithuania, You stole our hearts! People here are so friendly and getting to know your country was super interesting.“ (liet.vertimas: „Lietuva, Tu pavergei mūsų širdis! Žmonės čia tokie draugiški. Buvo labia įdomu sužinoti apie jūsų šalį”)

“First of all thank you for this amazing experience for welcoming and the fantastic treatment that we all have received. We are sure that we will remember this experience, the country and above all the amazing people that we have met.” (liet.vertimas: “Pirmiausia ačiū už nuostabią patirtį, už priėmimą ir fantastišką vaišingumą. Mes įsitikinę, kad ilgai prisiminsime šią patirtį, šalį ir svarbiausia nuostabius žmones, kuriuos čia sutikome”).

Peržiūros: 3366
Mūsų mokyklos video kanalas