Tarptautinio projekto Erasmus+ LEDET partnerių susitikimas Suomijoje!

Gegužės 22-25 dienomis vyko tarptautinio projekto Erasmus+ LEDET partnerių susitikimas Suomijoje, miestelyje Lempaala, netoli didmiesčio Tampere. Susitikime dalyvavo projekto koordinatorė Lietuvoje anglų k. mokytoja metodininkė Laura Rakauskaitė ir projekto darbinės grupės narė, dailės mokytoja Rasa Lavickienė.

Partnerinių šalių atstovai aptarė 2016/2017m.m. veiklas, jų rezultatus, pasidalino mokinių mainų savaitės Lietuvoje įspūdžiais, suplanavo kito susitikimo- mokinių mainų programą Portugalijoje -datą ir pasiruošimą. Taip pat sutarė naujųjų 2017/2018 m.m. veiklų planą ir tikėtinus rezultatus.

Suomijos mokytojų komanda supažindino su Suomijos švietimo sistema, ugdymo programa, aprodė Hakkarin koulu (Lempaala miestelio mokyklą). Susitikimo dalyviai turėjo progą susitikti su Lempaala mere ir švietimo skyriaus direktore, kuri pristatė augančio miestelio aktualijas ir ateities perspektyvas. Ekskursijos po Lempaala ir Tampere miestą, apsuptą didžiulių ežerų, visiems paliko didelį įspūdį.

Projekte dalyvaujantys mokytojai džiaugiasi galimybe praplėsti savo ir savo mokinių suvokimą apie kitų Europos šalių gyvenimą, kultūrą, tradicijas bei prisidėti prie verslumo kompetencijos ugdymo.

Peržiūros: 3361
Mūsų mokyklos video kanalas