MOKYKLINIO AUTOBUSO VYKIMO GRAFIKAS

                                                                                                                                                                  PATVIRTINTA

                                                                                    Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos

                                                                                          direktoriaus 2020 m. rugsėjo 10 d. įsakymu Nr. V1-52  

 

MOKYKLINIO AUTOBUSO VYKIMO GRAFIKAS

 

1. Mokiniai vežami į mokyklą:

Maršrutas Sustojimai Atvykimo į sustojimą laikas
  Mokykla 6.30
  Duobgiris 6.45
  Purvėnai 6.55
  Antanava 7.00
  Purvėnai 7.05
  Sovaičiai 7.15
  Žiogaičiai  7.03
  Žiogaičiai II 7.20
  Urvikiai II 7.23
  Urvikiai  7.25
  Urvikiai  7.35
  Urvikiai  7.45
  Mokykla 7.50
  Mokykla (galutinis sustojimas)

7.50

 

 

2. Mokiniai vežami iš mokyklos po šešių pamokų:

Maršrutas Sustojimai Atvykimo į sustojimą laikas
  Mokykla

13.50 (išvykimo)

  Urvikiai  14.00
  Urvikiai 14.05
  Urvikiai  14.10
  Urvikiai 14.20
  Urvikiai II 14.22
  Žiogaičiai  14.24
  Žiogaičiai  14.26
  Sovaičiai 14.30
  Purvėnai 14.35
  Purvėnai  14.40
  Antanava 14.45
  Purvėnai 14.50
  Duobgiris  15.00
  Mokykla  (galutinis sustojimas) 15.15

 

3. Mokiniai vežami iš mokyklos penktadienį po penkių pamokų:

Maršrutas Sustojimai Atvykimo į sustojimą laikas
  Mokykla

13.00 (išvykimo)

  Urvikiai  13.05
  Urvikiai 13.10
  Urvikiai  13.15
  Urvikiai 13.25
  Urvikiai II 13.27
  Žiogaičiai  13.29
  Žiogaičiai  13.31
  Sovaičiai 13.33
  Purvėnai 13.36
  Antanava 13.40
  Purvėnai 13.50
  Mokykla  (galutinis sustojimas) 14.10

 

Mūsų mokyklos video kanalas