RUDENINIS PROJEKTŲ DERLIUS!

     Rudenėjant mokyklą aplankė laukta ir labai maloni žinia – laimėti dar du nauji tarptautiniai Erasmus+ projektai. Jau vykdomą projektą Erasmus + VALUE papildė nauji – ,,Cultural Learning Investigation with Cooperative Keys”(CLICK)  ir ,,Robotic school of humanities”.

    Projektai bus vykdomi dvejus metus ir apjungs partnerius iš 8 Europos valstybių: Graikijos, Turkijos, Ispanijos, Italijos, Bulgarijos, Lenkijos, Rumunijos ir Lietuvos.

   Mokykloje jau suburtos aktyvių mokytojų ir mokinių komandos, aptarti naujų Erasmus+ projektų tikslai ir planuojamos veiklos, nufilmuotas prisistatymo video, mokiniai sukūrė  įdomių projekto logotipų. Ruošiamės ir būsimoms kelionėms,  mobilumo išvykoms į svečias šalis.  Jose turės galimybę dalyvauti apie 40 mūsų mokyklos moksleivių.

   Džiaugiamės, dirbame, ruošiamės ir labai laukiame…

  Liko tik mažytė smulkmena – įveikti virusą

Peržiūros: 636
Mūsų mokyklos video kanalas